Casa Villa Lago Azul Carlos Paz
Az 3 hálószobát kínáló Casa Villa Lago Azul Carlos Paz egy kinti úszómedencét kínál nyitott belső udvarral, ahonnan a tóra nyílik kilátás. A Costa Bonita 4 km-re fekszik a szálláshelytől, míg a San Roque 800 méterre található.
A Wave ZONE a villa szomszédságában van.
Ez a villa tartalmaz egy teljesen felszerelt konyhát, valamint öltözőt, kanapét és TV-t a szobákban. A szobákból kilátás nyílik a medencére, míg a fürdőszobában bidé és zuhanyzó elérhetők. Ebben villában 3 fürdőszoba található.
- Helyi látnivalók
- Bungalows Peperina3508 km
- Monumento al Bombero4064 km
- Samuel Hahnemann3996 km
- Wave Zone4511 km
- Monumento al Indio Bamba3641 km
- Museo Galeria4784 km
- Kakukkos ora4772 km
- Repülőterek
- Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravella nemzetkozi repuloter53 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
Szoba felszereltsége
- Öltöző
- Belső udvar
- LCD TV
- Parketta
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Villa Lago Azul Carlos Paz milyen messze van az Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravella nemzetkozi repülőtértől?
A Casa Villa Lago Azul Carlos Paz autóval 51 percre van az Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravella nemzetkozi repülőtértől. - ❓
Medence elérhető a Casa Villa Lago Azul Carlos Paz kínálatából?
Igen, a Casa Villa Lago Azul Carlos Paz vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
A Casa Villa Lago Azul Carlos Paz kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Casa Villa Lago Azul Carlos Paz elektromos vízforralóval, mosogatógéppel és sütővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A Casa Villa Lago Azul Carlos Paz engedélyezi a háziállatokat?
Nem, a Casa Villa Lago Azul Carlos Paz nem engedélyez háziállatot. - ❓
Vannak a vendégek számára elérhető wellness-szolgáltatások az ingatlan területén?
Az ingatlan villa vendégei a helyszíni wellness-létesítményekben, például a jakuzziban pihenhetnek.